KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417134

nr 1641 7134

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv med fyr. Ej signerad. Olja på pannå, 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x51 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:40:00